Távoktatással kapcsolatos tudnivalók

Minden kedves szülőnek és diákunknak!

Hajnal Gábor segédanyagai:

Tudatos home school tervezés tudatos diákoknak

Otthonmunka túlélőkészlet – tippek, stratégiák, öngondoskodás

- Figyelje mindenki a Kréta rendszert!

Technikai segítség kéréssel forduljon Kovács Zoltánhoz, e-mail: kovacs.zoltan@pellerdiskola.hu tel: 06-30/916-5592

- Figyelje mindenki a Facebook-ot, a Facebook csoportokat!

- Figyelje mindenki az iskola HONLAPJÁT!

- FELSŐSÖK! Figyelje mindenki az iskolai levelezőrendszert!

Technikai segítség kéréssel forduljon Hamburger Antalhoz, e-mail: hamburger.antal@pellerdiskola.hu tel: 06-20/961-5966

Kedves Szülők! Ha valamelyik gyerek rossz otthon az órán, nyugodtan írjanak be az ellenőrzőjébe, amikor lesz megint iskolai tanítás, majd aláírjuk! :-)

Kedves Szülők!

Ez a megváltozott, rendkívüli helyzet mindnyájunk számára sok kihívást rejt magában, ami kérdéseket és kételyeket vethet fel az otthoni lét, a távmunka és gyereknevelés összeegyeztetése, a napirend kialakítása, a helyzettel kapcsolatos szorongás kezelésének kapcsán. A jövőben ezért szeretnék információkat, tanácsokat tartalmazó anyagokat biztosítani az Önök számára. Az elkövetkező időszakban néhány naponta új írásokkal, linkekkel jelentkezem majd. Felmerülő súlyos helyzet esetén a hajnal.gabor@jesuli.hu email címen érhetnek el.

Segédanyag szülőknek

Napirend minta